مطالب جدید به نقل از عصر ایران

ویدال: رونالدو؟ در فینال منتظر المان هستیم

رونالدو که در طی یکی دو هفته گذشته به دلیل اتهامات فرار مالیاتی و نیز تهدیدش به جدایی از ریال، سرتیتر خبرها بوده، با زدن دو گل در مرحله گروهی و دادن یک پاس گل نقش مهمی در اول شدن پرتغال داشت.

واکنش باشگاه ریال به شایعه جدایی بیل

ساعتی پیش مارکا گزارش داد که باشگاه ریال مادرید قصد ندارد تحت هیچ شرایطی در این تابستان گرت بیل را به تیمی دیگر واگذار کند و مدیران باشگاه به درخشش او در فصل اینده ایمان دارند. طبق ادعای این منبع معتبر، خود بیل نیز تمایلی به جدایی ندارد و زیدان هم روی این ستاره ولزی برای فصل بعد حساب ویژه ای باز کرد

سردار در تست های پزشکی روبین کازان

سردار فصل گذشته 41 بازی برای روستوف انجام داد که در انها 12 گل زد و 6 پاس هم داد. پیش از این گفته می شد سردار پیشنهادهایی از لیگ برتر و نیز باشگاه سلتیک اسکاتلند دریافت کرده است.

بارسلونا و بازگشت به سندرم چیگرینسکی

لیست خریدهای فاجعه بار بارسلونا بسیار پررنگ تر از خریدهای موفق است. به این بازیکنان دقت کنید: بوگارد، دوترویل، پتی، روچمباک، کریستانوال، ریکلمه، کوارشما، روشتو، فن بومل، هلب، کازرس، کوکو، چیگرینسکی و...

پیشرفت بزرگ پرسپولیس96؛ ذخیره‌ها!

هنوز یادمان نرفته که نیمکت خالی پرسپولیس در سال گذشته چه معضلاتی برای این تیم به بار اورده بود. این معضل جدا از داستان دست‌های خالی برانکو برای تعویض در کیفیت برخی بازیکنان اصلی این تیم هم تاثیر منفی گذاشته بود .حالا اما پرسپولیس امیدوار‌خواهد بود مشکلات پیش گفته را نداشته باشد

مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است

گری لینکر، اسطوره فوتبال که در اواخر دهه 80 برای بارسلونا هم بازی می کرد به ستایش از مسی پرداخت و او را بهترین بازیکن تاریخ دانست.

اولین خرید رسمی بارسلونا تا ساعاتی دیگر

دلوفیو ژانویه گذشته به میلان قرض داده شد و در این تیم بازی های بسیار درخشانی ارایه داد که همین بازی ها باعث شد تا مسیولان بارسا برای جذب دوباره او ترغیب شوند.

شیمبا رسما صنعت نفتی شد

صنعت نفت پیش از این اگوستو سزار و مگنو باتیستای برزیلی را نیز جذب کرده بود و با اضافه شدن شیمبا، تعداد برزیلی‌های صنعت نفت به عدد 3 رسید.

دیوانه نیستم با بارسا قرارداد امضا کنم!

گفته می شود که بارسلونا با لیما به توافق دست یافته و این بازیکن از زمستان راهی بارسا خواهد شد. لازم به ذکر است که هرگونه افشای مذاکرات با لیما می تواند به شکایت سانتوس از بارسلونا منجر شود.

تاتنهام و درخواست 200 میلیون برای هری کین

ایندیپندنت مدعی شد که دنیل لوی، مالک تاتنهام در قبال هری کین، 200 میلیون پوند از منچستریونایتد درخواست کرده است و خبر توافق انها با پیشنهاد 100 میلیونی منچستر را مضحک خوانده است. از این پس، موضوع انتقال کین به منچستریونایتد وارد فاز جدیدی خواهد شد و باید دید مسیولین باشگاه چه راهکاری برای جذب او در

احتمال معاوضه اگویرو و الکسیس سانچس

با توجه به شرایط دو بازیکن، احتمالا ارسنال مبلغ بیشتری نسبت به سیتی در قبال ستاره اش می‌خواهد و این احتمال وجود دارد که سیتی به علاوه اگویرو، مبلغی را نیز به باشگاه ارسنال برای جذب سانچس بپردازد.

علی کریمی در انتظار تصمیم دیناموزاگرب

کریمی در مصاحبه ای که روز گذشته انجام داد، اعلام کرد اولویتش حضور در اروپا است و حتی علاقه مند است فوتبالش را در کشوری غیر از کرواسی ادامه دهد. این هافبک ملی پوش اکنون در ایران به سر می برد و بعد از دوران استراحت به کرواسی برمی گردد تا تکلیفش با دیناموزاگرب مشخص شود.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ عصبانی ترین مردم دنیا

شهاب جعفرنژاد در حاشیه انتشار خبر «ایرانی‌ها، عصبانی ترین مردم دنیا»این کارتون را در اینستاگرامش منتشر کرد.

کاریکاتور/ ولیعهد‌جوان در‌ سودای پادشاهی

محمد بن سلمان، ولیعهد جدید ملک سلمان، همزمان با حفظ سمت در مقام وزیر دفاع، به معاونت رییس شورای وزیران عربستان هم منصوب شد. این رویداد که در تضاد با وصیت موسس ال‌سعود و رویه و سنت انتقال قدرت در خاندان سعودی است، در برخی رسانه‎ها زلزله سیاسی و در برخی دیگر کودتای جانشینی در عربستان نام گرفت.

عکس/ کاریکاتور قالی‌باف روی جلد شرق

روزنامه شرق با انتشار گزارش دیدار منتخبان جدید شورای شهر با قالی باف کاریکاتور شهردار تهران را در صفحه اول خود با تیتر «قالی باف گزارش بدهد» منتشر کرد.

فیلم های خبری