پدیده های خبری

نام بانک مهر اقتصاد و موسسه ثامن در فهرست بانک‌های مجاز قرار گرفت

خبرگزاری اریا - با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نام بانک مهر اقتصاد و موسسه ثامن در فهرست بانک های مجاز قرار گرفت.

نام بانک مهر اقتصاد و موسسه ثامن در سایت بانک مرکزی ثبت شد

بانک مرکزی نام بانک مهر اقتصاد و موسسه اعتباری ثامن را در بخش بانک‌ها و نهادهای پولی مجاز، بخش موسسات متقاضی اخذ مجوز، درج کرد.

درج نام بانک مهر اقتصاد و موسسه ثامن در فهرست نهادهای پولی مجاز

بانکداری ایرانی - بانک مرکزی نام بانک مهر اقتصاد و موسسه اعتباری ثامن را در بخش بانک‌ها و نهادهای پولی مجاز، بخش موسسات متقاضی اخذ مجوز، درج کرد.

تعیین تکلیف 10 هزار حساب ثامن باقی مانده

خبرگزاری اریا - مدیرعامل بانک پارسیان گفت: تعیین تکلیف نزدیک به 10 هزار حساب از سپرده گذاران تعاونی منحله ثامن الحجج باقی مانده است که حدود 5 هزار نفر از مشتریان ان را تشکیل می دهند.

برنامه‌های مسیولان در مسیر تحقق ظهور امام زمان عج باشد

گروه اجتماعی: امام جمعه موقت و خطیب نماز عید فطر در شهرکرد ایران اسلامی را طلایه‌دار و زمینه‌ساز برای ظهور امام زمان(عج) دانست و افزود: از مسیولین نظام جمهوری اسلامی توقع داریم در این مسیر حرکت کنند و طرح‌ها و برنامه‌های انان در این مسیر مقدس باشد.

مسیر و دیدگاهی غیر از راه رهبری برای ما پذیرفتنی نیست

بوشهر - امام جمعه عسلویه گفت: مسیر و دیدگاهی غیر از راه رهبری برای ما پذیرفتنی نیست و در همه امورات دینی، سیاسی، اجتماعی و ... فصل‌الخطاب دیدگاه‌های مقام معظم رهبری است،

حرکت در مسیر ولایت باعث ناامیدی دشمنان می‌شود

بیرجند – نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی داشتن بصیرت و حرکت در مسیر ولایت را باعث ناامیدی دشمنان دانست.

محافل قرانی حرم ثامن‌الحجج(ع) ویژه بانوان

گروه فعالیت‌های قرانی‌: اداره علوم قرانی استان قدس رضوی برنامه‌های متنوع قرانی را ویژه زایران و مجاوران حضرت رضا(ع) در بازه زمانی سوم الی نهم تیرماه در نظر گرفته است.

نام بانک مهر اقتصاد و موسسه ثامن در فهرست بانک‌های مجاز قرار گرفت

با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نام بانک مهر اقتصاد و موسسه ثامن در فهرست بانک های مجاز قرار گرفت.

تعیین تکلیف 10 هزار حساب ثامن باقی مانده

مدیرعامل بانک پارسیان گفت: تعیین تکلیف نزدیک به 10 هزار حساب از سپرده گذاران تعاونی منحله ثامن الحجج باقی مانده است که حدود 5 هزار نفر از مشتریان ان را تشکیل می دهند.

حرکت کانون در مسیر اعتماد و ارتقا است

معاون توسعه و مدیریت منابع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مسیر حرکت این مجموعه‌ی فرهنگی را مسیر رشد، ارتقا و اعتماد دانست.

نرخ دلار در مسیر نزولی

میزان نوشت: کمترین نرخ دلار در بازار ازاد در یک ماه اخیر مربوط به روز 23 خردادماه با رقم 3 هزار و 727 تومان بوده است.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ عصبانی ترین مردم دنیا

شهاب جعفرنژاد در حاشیه انتشار خبر «ایرانی‌ها، عصبانی ترین مردم دنیا»این کارتون را در اینستاگرامش منتشر کرد.

کاریکاتور/ ولیعهد‌جوان در‌ سودای پادشاهی

محمد بن سلمان، ولیعهد جدید ملک سلمان، همزمان با حفظ سمت در مقام وزیر دفاع، به معاونت رییس شورای وزیران عربستان هم منصوب شد. این رویداد که در تضاد با وصیت موسس ال‌سعود و رویه و سنت انتقال قدرت در خاندان سعودی است، در برخی رسانه‎ها زلزله سیاسی و در برخی دیگر کودتای جانشینی در عربستان نام گرفت.

عکس/ کاریکاتور قالی‌باف روی جلد شرق

روزنامه شرق با انتشار گزارش دیدار منتخبان جدید شورای شهر با قالی باف کاریکاتور شهردار تهران را در صفحه اول خود با تیتر «قالی باف گزارش بدهد» منتشر کرد.

فیلم های خبری