پدیده های خبری

80هزار میلیارد ریال برای طرح های راه و شهرسازی کشور مصوب شد

اکوفارس: معاون برنامه‌ریزی و تجهیز منابع وزیر راه و شهرسازی گفت: 80 هزارمیلیارد ریال برای 411 طرح ملی حوزه راه و شهرسازی که بیشتر انها طرح های نیمه تمام است در قانون بودجه سال جاری مصوب شده است.

اخذ هر گونه وجه مازاد بر تعرفه‌های مصوب دولت، مجازات‌های قانونی در پی دارد

خبرگزاری اریا - دکتر میردهقان با بیان این که هرگونه اخذ وجه مازاد بر تعرفه های مصوب دولت مجازاتهای قانونی در پی دارد ، تصریح کرد: کلیه پزشکان و پیراپزشکان، موسسات و مراکز ارایه دهنده خدمات در کشور اعم از دولتی، خصوصی و خیریه موظفند ضمن رعایت تعرفه های مصوب دولت، از خط مشی های مصوب وزارت بهداشت تبعیت

اعتراض جالب پسران انگلیسی به قانون منع شلوار کوتاه!

خبرگزاری اریا- پسران دانش اموز در مدرسه ای در انگلیس نسبت به قانون منع شلوار کوتاه دست به اعتراض جالبی زدند که به شدت مورد توجه کاربران اینترنتی قرار گرفته است.

همه باید حول محور ولی فقیه و قانون حرکت کنند

حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای در حاشیه مراسم نماز عید فطر گفت: همه باید محور را محور ولی فقیه و قانون قرار دهند. اگر محور این دو باشد، به نظر من همدلی و وحدت به طور کامل انجام می‌شود.

همه باید حول محور ولی فقیه و قانون حرکت کنند+فیلم

خبرگزاری اریا - خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای در حاشیه مراسم نماز عید فطر گفت: همه باید محور را محور ولی فقیه و قانون قرار دهند. اگر محور این دو باشد، به نظر من همدلی و وحدت به طور کامل انجام می‌شود.

نشست مجلس برای بررسی وضعیت موسسات مالی‌غیرمجاز

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس از نشست هفته اتی برای بررسی وضعیت موسسات مالی و اعتباری با رییس مجلس خبرداد.

مجلس نسبت به رفتار تعهدشکنانه امریکا واکنش نشان دهد

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس می‌بایست حتما نسبت به رفتار تعهدشکنانه امریکایی‌ها در برجام واکنش نشان دهد و در مقابل این موضوع با قاطعیت رفتار کند.

مجلس نسبت به رفتار تعهدشکنانه امریکا واکنش نشان دهد

ساعت24-نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس می‌بایست حتما نسبت به رفتار تعهدشکنانه امریکایی‌ها در برجام واکنش نشان دهد و در مقابل این موضوع با قاطعیت رفتار کند.

طرح 20 ماده‌ای نمایندگان مجلس برای مقابله با اقدامات تروریستی امریکا

رییس مرکز پژوهش‌های مجلس جزییات بیشتری از طرح دارای فوریتی و 20 ماده‌ای مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی امریکا در منطقه را تشریح کرد.

رقم پیشنهادی برای مالیات ارزش افزوده طلا / تصمیم نهایی را مجلس می گیرد

خبرگزاری اریا - معاون وزیر اقتصاد و دارایی گفت: مجلس در زمینه نرخ ارزش افزوده طلا تصمیم‌گیری خواهد کرد.

از دولت محترم میخواهیم که بدنبال حاشیه سازی و دشمن فرضی نباشند/دولت و مجلس دست شماست و بهانه ای برای کارنکردن ندارید

حجت الاسلام خالقپرست: از دولت محترم میخواهیم که بدنبال حاشیه سازی و دشمن فرضی نباشند الحمدلله مجلس و دولت در اختیار شما است لذا درگیر بهانه برای کار نکردن پذیرفتنی نیست و در دولت جدید ملت از شما کار میخواهند برای رفع بیکاری تورم رکود و گرانی تلاش کنید و باید توجه داشته باشید که اقتصاد مقاومتی و تولی

رییس مجلس شورای اسلامی عازم کره جنوبی شد

خبرگزاری اریا - تهران-ایرنا- رییس مجلس شورای اسلامی به منظور شرکت در دومین نشست روسای مجالس اوراسیا عازم سیول پایتخت کره جنوبی شد.

دیدار فراکسیون امید مجلس با سیف

اقایان محمد رضا تابش، الیاس حضرتی، محمود صادقی و شهاب الدین بی مقدار و خانم ها فاطمه ذوالقدر و فاطمه سادات حسینی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این جلسه حضور داشتند

بخشی از قانون ضد مهاجرتی ترامپ اجرایی می شود

خبرگزاری اریا - خبرگزاری میزان- دادگاه عالی ایالات متحده بخش‌هایی از دستور محدودیت مهاجرتی رییس جمهور این کشور را رفع توقیف کرد.

واکنش کاخ سفید به رفع توقیف قانون مهاجرتی ترامپ

کاخ سفید دقایقی پیش با صدور بیانیه‌ای، تصمیم دادگاه عالی امریکا را پیروزی واضح دولت ترامپ توصیف کرد.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ عصبانی ترین مردم دنیا

شهاب جعفرنژاد در حاشیه انتشار خبر «ایرانی‌ها، عصبانی ترین مردم دنیا»این کارتون را در اینستاگرامش منتشر کرد.

کاریکاتور/ ولیعهد‌جوان در‌ سودای پادشاهی

محمد بن سلمان، ولیعهد جدید ملک سلمان، همزمان با حفظ سمت در مقام وزیر دفاع، به معاونت رییس شورای وزیران عربستان هم منصوب شد. این رویداد که در تضاد با وصیت موسس ال‌سعود و رویه و سنت انتقال قدرت در خاندان سعودی است، در برخی رسانه‎ها زلزله سیاسی و در برخی دیگر کودتای جانشینی در عربستان نام گرفت.

عکس/ کاریکاتور قالی‌باف روی جلد شرق

روزنامه شرق با انتشار گزارش دیدار منتخبان جدید شورای شهر با قالی باف کاریکاتور شهردار تهران را در صفحه اول خود با تیتر «قالی باف گزارش بدهد» منتشر کرد.

فیلم های خبری