پدیده های خبری

نام بانک مهر اقتصاد و موسسه ثامن در فهرست بانک‌های مجاز قرار گرفت

خبرگزاری اریا - با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نام بانک مهر اقتصاد و موسسه ثامن در فهرست بانک های مجاز قرار گرفت.

نام بانک مهر اقتصاد و موسسه ثامن در سایت بانک مرکزی ثبت شد

بانک مرکزی نام بانک مهر اقتصاد و موسسه اعتباری ثامن را در بخش بانک‌ها و نهادهای پولی مجاز، بخش موسسات متقاضی اخذ مجوز، درج کرد.

درج نام بانک مهر اقتصاد و موسسه ثامن در فهرست نهادهای پولی مجاز

بانکداری ایرانی - بانک مرکزی نام بانک مهر اقتصاد و موسسه اعتباری ثامن را در بخش بانک‌ها و نهادهای پولی مجاز، بخش موسسات متقاضی اخذ مجوز، درج کرد.

نام بانک مهر اقتصاد و موسسه ثامن در فهرست بانک‌های مجاز قرار گرفت

با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نام بانک مهر اقتصاد و موسسه ثامن در فهرست بانک های مجاز قرار گرفت.

تولیدات 5 میلیون دلاری موسسه رازی در بخش حیوانات ازمایشگاهی

خبرگزاری اریا - کلیک – مدیر بخش تحقیق، تولید و پرورش حیوانات ازمایشگاهی در موسسه تحقیقات واکسن و سرم‌ سازی رازی اعلام کرد که در حال حاضر این بخش، تولیداتی به ارزش 5 میلیون دلار داشته و ظرفیت تولید حیوانات ازمایشگاهی تا 4 برابر را نیز دارد.

تعیین تکلیف 10 هزار حساب ثامن باقی مانده

خبرگزاری اریا - مدیرعامل بانک پارسیان گفت: تعیین تکلیف نزدیک به 10 هزار حساب از سپرده گذاران تعاونی منحله ثامن الحجج باقی مانده است که حدود 5 هزار نفر از مشتریان ان را تشکیل می دهند.

کاهش حجم نقدینگی موسسه های غیرمجاز/جدیت در ساماندهی موسسه های غیرمجاز

رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از کاهش حجم نقدینگی موسسه های غیرمجاز از 25 درصد به زیر 10 درصد خبر داد و گفت: بانک مرکزی با جدیت ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی را ادامه می دهد تا به فضل الهی در سال 1397 موسسه خارج از کنترل بانک مرکزی نداشته باشیم.

«سال 97 دیگر موسسه غیرمجاز نداریم»

رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از کاهش حجم نقدینگی موسسه های غیرمجاز از 25 درصد به زیر 10 درصد خبر داد و گفت: بانک مرکزی با جدیت ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی را ادامه می دهد تا به فضل الهی در سال 1397 موسسه خارج از کنترل بانک مرکزی نداشته باشیم. به گزارش ایرنا، ... نوشته «سال 97 دیگر موسسه غ

عکس ؛ ستاره محبوب پرسپولیس سفیر موسسه خیریه شد

ستاره سابق پرسپولیس سفیر موسسه خیریه نرجس شیراز شد. نوشته عکس ؛ ستاره محبوب پرسپولیس سفیر موسسه خیریه شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

وعده نماینده خرم‌اباد به سپرده‌گذاران موسسه ارمان

محمدرضا ملکشاهی‌راد نماینده خرم اباد و چگنی، دیروز در ادامه پی‌گیری‌ها برای حل مشکل سپرده‌گذاران موسسه ارمان به بانک مرکزی رفت و با فرشاد حیدری معاون نظارتی بانک مرکزی و سهام‌داران موسسه ارمان که در بانک مرکزی حضور یافته بودند، دیدار و گفتگو کرد.

برنامه‌های مسیولان در مسیر تحقق ظهور امام زمان عج باشد

گروه اجتماعی: امام جمعه موقت و خطیب نماز عید فطر در شهرکرد ایران اسلامی را طلایه‌دار و زمینه‌ساز برای ظهور امام زمان(عج) دانست و افزود: از مسیولین نظام جمهوری اسلامی توقع داریم در این مسیر حرکت کنند و طرح‌ها و برنامه‌های انان در این مسیر مقدس باشد.

سیف: مرجع قضایی مسوول تعیین تکلیف موسسه های غیرمجاز است

رییس ­کل و معاونان بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در نشستی سه ساعته با برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به بررسی مسایل مربوط به سپرده گذاران تعاونی منحل شده فرشتگان و موسسه اعتباری کاسپین پرداختند.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ عصبانی ترین مردم دنیا

شهاب جعفرنژاد در حاشیه انتشار خبر «ایرانی‌ها، عصبانی ترین مردم دنیا»این کارتون را در اینستاگرامش منتشر کرد.

کاریکاتور/ ولیعهد‌جوان در‌ سودای پادشاهی

محمد بن سلمان، ولیعهد جدید ملک سلمان، همزمان با حفظ سمت در مقام وزیر دفاع، به معاونت رییس شورای وزیران عربستان هم منصوب شد. این رویداد که در تضاد با وصیت موسس ال‌سعود و رویه و سنت انتقال قدرت در خاندان سعودی است، در برخی رسانه‎ها زلزله سیاسی و در برخی دیگر کودتای جانشینی در عربستان نام گرفت.

عکس/ کاریکاتور قالی‌باف روی جلد شرق

روزنامه شرق با انتشار گزارش دیدار منتخبان جدید شورای شهر با قالی باف کاریکاتور شهردار تهران را در صفحه اول خود با تیتر «قالی باف گزارش بدهد» منتشر کرد.

فیلم های خبری