پدیده های خبری

امنیت مسجدالحرام، خط قرمز ما است

خبرگزاری شبستان: مفتی لبنان به دنبال حمله ناکام به مسجدالحرام، گفت: امنیت این مسجد و مسجدالنبی(ع) خط قرمز ما هستند.

دوگانگی در حرف و عمل مسیولین دانشگاه امیرکبیر وجود دارد/خط قرمزی که برایش فرش قرمز پهن می‌کنند

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر(عضو دفتر تحکیم) گفت: با دوگانگی در حرف و عمل از طرف مسیولین دانشگاه امیرکبیر روبرو هستیم، از طرفی رییس دانشگاه اعلام می‌کند که فتنه خط قرمز ماست و در طرف دیگر شاهد حضور سرکردگان فتنه‌های 78و 88 در دانشگاه هستیم.

دوگانگی در حرف و عمل مسیولین دانشگاه امیرکبیر وجود دارد/خط قرمزی که برایش فرش قرمز پهن می‌کنند

قم فردا: دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر(عضو دفتر تحکیم) گفت: با دوگانگی در حرف و عمل از طرف مسیولین دانشگاه امیرکبیر روبرو هستیم، از طرفی رییس دانشگاه اعلام می‌کند که فتنه خط قرمز ماست و در طرف دیگر شاهد حضور سرکردگان فتنه‌های 78و 88 در دانشگاه هستیم.

معرفی پیشگامان طرح ضدخاموشی

عبور مصرف برق از خط قرمز موجب شد تا در سال جاری نیز در راستای پاسخگویی به پیک مصرف تابستانه مشوق‌های همکاری با مشترکان صنعتی و کشاورزی در ...

معرفی پیشگامان طرح ضدخاموشی

عبور مصرف برق از خط قرمز موجب شد تا در سال جاری نیز در راستای پاسخگویی به پیک مصرف تابستانه مشوق‌های همکاری با مشترکان صنعتی و کشاورزی در دستور کار قرار گیرد، در این خصوص امار اعلام شده از سوی شرکت توانیر حکایت از نهایی شدن همکاری با 2500 واحد صنعتی برای استفاده از طرح‌های تشویقی برقی دارد.

تردید، تکذیب و ترمیم

همه چیز از شایعات جاری در تلگرام و همین کانال‌های پر ممبر اصفهانی اغاز شد. پالایشگاه منفجر شده و کلی شایعه دیگر. ابهام در اطلاع رسانی و عدم شفافیت این وقت‌ها درد بزرگی است. دردی که درمان بشو هم نیست. روز دوشنبه مصادف با عید فطر حادثه عجیبی در پالایشگاه اصفهان رخ داد، حادثه‌ای که گویا خط قرمز مدیران

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ داستان های فصل نقل و انتقالات فوتبال

کاریکاتور/ عصبانی ترین مردم دنیا

شهاب جعفرنژاد در حاشیه انتشار خبر «ایرانی‌ها، عصبانی ترین مردم دنیا»این کارتون را در اینستاگرامش منتشر کرد.

کاریکاتور/ ولیعهد‌جوان در‌ سودای پادشاهی

محمد بن سلمان، ولیعهد جدید ملک سلمان، همزمان با حفظ سمت در مقام وزیر دفاع، به معاونت رییس شورای وزیران عربستان هم منصوب شد. این رویداد که در تضاد با وصیت موسس ال‌سعود و رویه و سنت انتقال قدرت در خاندان سعودی است، در برخی رسانه‎ها زلزله سیاسی و در برخی دیگر کودتای جانشینی در عربستان نام گرفت.

عکس/ کاریکاتور قالی‌باف روی جلد شرق

روزنامه شرق با انتشار گزارش دیدار منتخبان جدید شورای شهر با قالی باف کاریکاتور شهردار تهران را در صفحه اول خود با تیتر «قالی باف گزارش بدهد» منتشر کرد.

فیلم های خبری