پدیده های خبری

ورود بیش از 76 هزار وسیله نقلیه به گیلان طی 24 ساعت گذشته

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته 76 هزار و731 وسیله نقلیه وارد استان شده است، گفت: طی 24 ساعت گذشه گیلان از نظر تعداد تردد سومین استان پرتردد کشور بوده است.

انجام 9 عملیات توسط اتش‌نشانان همدانی طی 24 ساعت گذشته

همدان- رییس سازمان اتش نشانی همدان گفت: طی 24 ساعت گذشته اتش‌نشانان همدانی در 6 عملیات اطفای حریق و 3 عملیات امداد و نجات شرکت کردند.

مصدومیت 26 نفر بر اثر 16 مورد حوادث رانندگی طی 24 ساعت گذشته

رییس پلیس‌راه اذربایجان شرقی گفت: هم‌اکنون با توجه به اینکه ترافیک در محور اهر – تبریز نیمه سنگین بوده ولی تردد خودروها در این محور به‌صورت روان است. به گزارش تبریزمن، سرهنگ جواد ناموران شامگاه سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های اذربایجان شرقی در تعطیلات عید سعی

ثبت بیش از یک میلیون و300 هزارتردد خودرو طی 24 ساعت گذشته درالبرز

کرج-ایرنا-مدیر راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته یک میلیون 362 هزارو 153تردد خودرویی در جاده های استان البرز به ثبت رسید.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی: قاتل زوج طبسی در کمتر از 24 ساعت بازداشت شد

بیرجند- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: قاتل متواری زوج طبسی کمتر از 24ساعت با تلاش کاراگاهان پلیس استان و همکاری پلیس پایتخت در تهران دستگیر شد.

مصدومیت 26 نفر بر اثر 16 مورد حوادث رانندگی طی 24 ساعت گذشته

تبریز - رییس پلیس‌راه اذربایجان شرقی گفت: هم‌اکنون با توجه به اینکه ترافیک در محور اهر – تبریز نیمه سنگین بوده ولی تردد خودروها در این محور به‌صورت روان است.

ثبت‌نام بیش از 262 هزار داوطلب در ازمون استخدامی/ 11 تیرماه اخرین مهلت ثبت نام

مشاور عالی سازمان سنجش اموزش کشور از ثبت‌نام بیش از 262 هزار داوطلب در چهارمین ازمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور خبر داد و گفت: ثبت‌نام در این ازمون ساعت 24 روز یکشنبه 11 تیرماه جاری پایان می‌پذیرد. دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: ثبت‌نام برای شرکت د

بازگشت زمان طرح زوج و فرد به ساعت 19

ساعت 24-رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: با توجه به پایان ماه مبارک رمضان، ساعت طرح زوج و فرد به روال سابق بازگشت و تا ساعت 19 ادامه دارد.

ظریف: توافق هسته ای باید به سرمایه گذاری المان در ایران برسد

ساعت 24-شمار قابل اعتنایی از اگاهان مسایل بین المللی باوردارند ایران اگر به جای اتحاد استراتژیک احتمالی با روسیه با اتحادیه اروپا به ویژه کشور قدرتمند المان متحد شود در شرایط مناسب تری قرار می گیرد. اتحادیه اروپا این روزها در وضعیتی قرار دارد که شاید با انعطاف بیشتری با ایران برخوردکند و بخواهد در ب

ارایه 80 خدمت برای موفقیت شرکت‎های فناور/نانو، نماد اولین گام برای توسعه صادرات دانش‌بنیان

ساعت 24-مدیر عامل کریدور خدمات فناوری تا بازار ایرانیان؛ با تاکید بر اینکه اکثر شرکت‌های دانش بنیان به دلیل اشنا نبودن با ادبیات بازار و همچنین سیستم حسابداری و مالیات با شکست مواجه می‌شوند،‌گفت: به منظور توانمندسازی این شرکت‌ها تاکنون بیش از 1300 خدمت به 593 شرکت ارایه شده است.

نبرد فولاد و سویا میان چین و امریکا

ساعت 24-در اوایل دهه 1940 بود که ناسیونالیسم اقتصادی در دنیا اوج گرفت و تولیدکنندگان برتر جهان ان روز برای بازارهای تازه دنیا را زیرپا می گذاشتند و می خواستند در دام تعرفه رقیب گرفتار نشوند. ازادی تجارت به خطر افتاده بود و دولتها و شهروندان هرسرزمین دیگر برایشان اهمیت نداشت که کدام سرزمین سلامت بمان

ناتوانی در تبد یل ثروت به درامد

ساعت 24-همه ایرانیان ساکن سرزمین مادری و کوچ کرده از ایران که اندکی درباره ایران خوانده یا شنیده اند از دست کم نیم سده پیش تا امروز پرشمار خواندند یا شنیده اند ایران کشور ثروتمندی است ...این ادعایی است که سیاستمداران ایرانی نیز در رقابت باهم به کار می برند و اردوگاه حریف را به بی لیاقتی در تبدیل ثرو

ثبت‌نام بیش از 262 هزار نفر در چهارمین ازمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی/ 11 تیر اخرین مهلت ثبت‌نام

مشاور سازمان سنجش اموزش کشور از ثبت‌نام بیش از 262 هزار نفر در چهارمین ازمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور و اتمام زمان ثبت‌نام در ساعت 24 روز یکشنبه 11 تیر خبر داد.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ داستان های فصل نقل و انتقالات فوتبال

کاریکاتور/ عصبانی ترین مردم دنیا

شهاب جعفرنژاد در حاشیه انتشار خبر «ایرانی‌ها، عصبانی ترین مردم دنیا»این کارتون را در اینستاگرامش منتشر کرد.

کاریکاتور/ ولیعهد‌جوان در‌ سودای پادشاهی

محمد بن سلمان، ولیعهد جدید ملک سلمان، همزمان با حفظ سمت در مقام وزیر دفاع، به معاونت رییس شورای وزیران عربستان هم منصوب شد. این رویداد که در تضاد با وصیت موسس ال‌سعود و رویه و سنت انتقال قدرت در خاندان سعودی است، در برخی رسانه‎ها زلزله سیاسی و در برخی دیگر کودتای جانشینی در عربستان نام گرفت.

عکس/ کاریکاتور قالی‌باف روی جلد شرق

روزنامه شرق با انتشار گزارش دیدار منتخبان جدید شورای شهر با قالی باف کاریکاتور شهردار تهران را در صفحه اول خود با تیتر «قالی باف گزارش بدهد» منتشر کرد.

فیلم های خبری