پدیده های خبری

تقدیر ایمه جمعه استان زنجان از عملیات موشکی سپاه پاسداران

ایمه جمعه استان زنجان در خطبه های نماز عید فطر استان با تقدیر از عملیات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این عملیات را حامل پیامی برای دشمنان ایران اسلامی عنوان کردند.

حمله موشکی سپاه به تروریست ها شایسته بهترین تقدیرها است / سند 2030 هرچه سریعتر ابطال شود

امام جمعه قم با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران به تروریست ها، این اقدام انقلابی را شایسته بهترین تقدیرها دانست.

پاسخ هر تجاوزی علیه ایران "فوری و پشیمان‌کننده" است/ دشمنان به‌دنبال ایجاد "دوقطبی" میان مسلمانان هستند

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه دشمنان اسلام به‌دنبال تفرقه‌افکنی و ایجاد دوقطبی در بین مسلمانان هستند، گفت: حمله موشکی سپاه پاسداران به داعش اثبات کرد که پاسخ هر تجاوزی علیه ایران اسلامی قاطع، پشیمان‌کننده و فوری است.

نماز پرشکوه عید فطر یزد در مسجد حظیره اقامه شد

امام جمعه یزد: ملت ایران در سایه هدایت های مقام معظم رهبری بر دشمنان پیروز شده است یزد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: ملت قهرمان ایران در سایه رهبری های مقام معظم رهبری و با همدلی بر دشمنان پیروز شده و به راه عزت بخش خود با قدرت ادامه ایت الله محمدرضا ناصری امروز در خطبه ه

ملت ایران در سایه هدایت های مقام معظم رهبری بر دشمنان پیروز شده است

امام جمعه یزد: ملت ایران در سایه هدایت های مقام معظم رهبری بر دشمنان پیروز شده است نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: ملت قهرمان ایران در سایه رهبری های مقام معظم رهبری و با همدلی بر دشمنان پیروز شده و به راه عزت بخش خود با قدرت ادامه ایت الله محمدرضا ناصری امروز در خطبه های نماز عید س

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ عصبانی ترین مردم دنیا

شهاب جعفرنژاد در حاشیه انتشار خبر «ایرانی‌ها، عصبانی ترین مردم دنیا»این کارتون را در اینستاگرامش منتشر کرد.

کاریکاتور/ ولیعهد‌جوان در‌ سودای پادشاهی

محمد بن سلمان، ولیعهد جدید ملک سلمان، همزمان با حفظ سمت در مقام وزیر دفاع، به معاونت رییس شورای وزیران عربستان هم منصوب شد. این رویداد که در تضاد با وصیت موسس ال‌سعود و رویه و سنت انتقال قدرت در خاندان سعودی است، در برخی رسانه‎ها زلزله سیاسی و در برخی دیگر کودتای جانشینی در عربستان نام گرفت.

عکس/ کاریکاتور قالی‌باف روی جلد شرق

روزنامه شرق با انتشار گزارش دیدار منتخبان جدید شورای شهر با قالی باف کاریکاتور شهردار تهران را در صفحه اول خود با تیتر «قالی باف گزارش بدهد» منتشر کرد.

فیلم های خبری