پدیده های خبری

ایت الله علم الهدی: مقابله با بدحجابی وظیفه همه است

امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه ایجاد نشاط جوانی با توسعه منکرات محقق نمی شود، مقابله با بدحجابی را وظیفه ای همگانی دانست و گفت: وقتی مردم خاموش هستند بی حجابی بیشتر می شود. به گزارش خبرنگار مهر، ایت الله سید احمد علم الهدی صبح امروز در خطبه های نماز عید سعید فطر که در بارگاه منور رضوی برگزار شد اظ

عید فطر شبیه ترین ایام به روز قیامت است

مراغه- ایرنا- عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به فضلیت روزه داری در ماه مبارک رمضان و جایگاه معنوی عید سعید فطر گفت: این عید بزرگ امت اسلامی، شبیه روز و ایام به روز قیامت است.

اساس قران بر پایه علم و اگاهی است

گروه فعالیت‌های قرانی: عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: اساس قران بر پایه علم و اگاهی است، چرا که در عصری که ما زندگی می‌کنیم علوم انسانی به اخر خط می‌رسد و علوم الهی درخشش پیدا می‌کند.

کشورهای مسلمان با وحدت از مثلث شوم استکبار جهانی رهایی پیدا کنند

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر تقویت تزکیه نفس در بین احاد جامعه، گفت: کشورهای مسلمان با وحدت از مثلث شوم استکبار جهانی رهایی پیدا کنند.

تجربه نشان داده دشمن با کوتاه امدن ما جری‌تر می‌شود

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه کوتاه امدن و انفعال در قضیه «برجام»، دشمن را جری‌تر خواهد کرد گفت: موضع قاطعانه، مدبرانه و در عین‌حال محکم دولت، در این راستا بسیار مهم است.

تجربه نشان داده دشمن با کوتاه امدن ما جری‌تر می‌شود/ لغو برجام دور از ذهن نیست

خبرگزاری اریا - نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه کوتاه امدن و انفعال دولتمردان در قضیه برجام، دشمن را جری‌تر خواهد کرد، گفت: با نقض مکرر برجام از سوی امریکا، لغو این قرارداد در درازمدت دور از ذهن نخواهد بود.

فضای قرانی و پاک ماه رمضان در طول سال هم تداوم یابد

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری گفت: عیدفطر، نمادی از وحدت مسلمانان است؛ وحدتی که سبب ذلت و ناامیدی شیطان و نیز خواری استکبار و دشمنان اسلام می شود .

لغو برجام دور از ذهن نیست

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه کوتاه امدن و انفعال دولتمردان در قضیه برجام، دشمن را جری‌تر خواهد کرد، گفت: با نقض مکرر برجام از سوی امریکا، لغو این قرارداد در درازمدت دور از ذهن نخواهد بود.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ عصبانی ترین مردم دنیا

شهاب جعفرنژاد در حاشیه انتشار خبر «ایرانی‌ها، عصبانی ترین مردم دنیا»این کارتون را در اینستاگرامش منتشر کرد.

کاریکاتور/ ولیعهد‌جوان در‌ سودای پادشاهی

محمد بن سلمان، ولیعهد جدید ملک سلمان، همزمان با حفظ سمت در مقام وزیر دفاع، به معاونت رییس شورای وزیران عربستان هم منصوب شد. این رویداد که در تضاد با وصیت موسس ال‌سعود و رویه و سنت انتقال قدرت در خاندان سعودی است، در برخی رسانه‎ها زلزله سیاسی و در برخی دیگر کودتای جانشینی در عربستان نام گرفت.

عکس/ کاریکاتور قالی‌باف روی جلد شرق

روزنامه شرق با انتشار گزارش دیدار منتخبان جدید شورای شهر با قالی باف کاریکاتور شهردار تهران را در صفحه اول خود با تیتر «قالی باف گزارش بدهد» منتشر کرد.

فیلم های خبری