پدیده های خبری

قرارداد سنگین اقای ستاره مانع خروجش از استقلال

مدافع ارمنستانی تیم فوتبال استقلال برای فصل اینده رقم قابل توجهی دریافت خواهد کرد. نوشته قرارداد سنگین اقای ستاره مانع خروجش از استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدافع جنجالی و پرحاشیه ” استقلال ” همچنان بدون تیم!

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال از تیم خاصی پیشنهاد ندارد. نوشته مدافع جنجالی و پرحاشیه ” استقلال ” همچنان بدون تیم! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

وضعیت خروج دو بازیکن استقلال امروز مشخص می شود

وضعیت خروج دو بازیکن تیم فوتبال استقلال امروز پس از تصمیم مدیران این تیم مشخص می شود. نوشته وضعیت خروج دو بازیکن استقلال امروز مشخص می شود اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

شاید منصوریان این ستاره را نخواهد

هافبک دفاعی تیم فوتبال استقلال تمایل دارد که فصل اینده هم در این تیم بازی کند. در شرایطی که فرشید باقری یک فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد، شایعاتی در مورد احتمال جدایی او از این تیم مطرح شده است. نوشته شاید منصوریان این ستاره را نخواهد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootbal

اگر این بازیکن ” استقلال ” بماند به یکی از گرانترین بازیکنان تبدیل خواهد شد!

مدافع ارمنستانی تیم فوتبال استقلال برای فصل اینده رقم قابل توجهی دریافت خواهد کرد. نوشته اگر این بازیکن ” استقلال ” بماند به یکی از گرانترین بازیکنان تبدیل خواهد شد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدافع استقلال به تمرینات رسید

تیم فوتبال استقلال امروز در کمپ مرحوم حجازی برگزار شد. نوشته مدافع استقلال به تمرینات رسید اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

اخرین وضعیت کاوه رضایی در تیم فوتبال شارلوا بلژیک

مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال که با جدایی ناگهانی از این تیم به تیم شارلوای بلژیک پیوست، نخستین تمرین خود را با این تیم انجام داد.

مدافع جنجالی استقلال همچنان بدون تیم!

خبرگزاری اریا - خبرگزاری میزان- مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال از تیم خاصی پیشنهاد ندارد.

بلاتکلیفی تمام نشدنی بازیکن جنجالی استقلال

خبرگزاری اریا - مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال از تیم خاصی پیشنهاد ندارد.

بلاتکلیفی تمام نشدنی بازیکن جنجالی استقلال

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال از تیم خاصی پیشنهاد ندارد.

برنامه مدنظر منصوریان/ خروج قطعی یکی از این 2 بازیکن/ شکار بعدی استقلال مشخص شد

خبرگزاری اریا - وضعیت خروج دو بازیکن تیم فوتبال استقلال امروز پس از تصمیم مدیران این تیم مشخص می شود.

استقلال نیاز به ترمیم در برخی پست ها دارد/ فضای مجازی تخریبی است!

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تاکید دارد با وجود خریدهایی که این تیم انجام داده است شاگردان منصوریان بازهم نیازمند ترمیم در برخی نقاط هستند.

استقلال نیاز به ترمیم در برخی پست ها دارد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تاکید دارد با وجود خریدهایی که این تیم انجام داده است شاگردان منصوریان بازهم نیازمند ترمیم در برخی نقاط هستند.

بلاتکلیفی تمام نشدنی بازیکن جنجالی استقلال

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال استقلال از تیم خاصی پیشنهاد ندارد.

روی خط خبر

کاریکاتور

کاریکاتور/ عصبانی ترین مردم دنیا

شهاب جعفرنژاد در حاشیه انتشار خبر «ایرانی‌ها، عصبانی ترین مردم دنیا»این کارتون را در اینستاگرامش منتشر کرد.

کاریکاتور/ ولیعهد‌جوان در‌ سودای پادشاهی

محمد بن سلمان، ولیعهد جدید ملک سلمان، همزمان با حفظ سمت در مقام وزیر دفاع، به معاونت رییس شورای وزیران عربستان هم منصوب شد. این رویداد که در تضاد با وصیت موسس ال‌سعود و رویه و سنت انتقال قدرت در خاندان سعودی است، در برخی رسانه‎ها زلزله سیاسی و در برخی دیگر کودتای جانشینی در عربستان نام گرفت.

عکس/ کاریکاتور قالی‌باف روی جلد شرق

روزنامه شرق با انتشار گزارش دیدار منتخبان جدید شورای شهر با قالی باف کاریکاتور شهردار تهران را در صفحه اول خود با تیتر «قالی باف گزارش بدهد» منتشر کرد.

فیلم های خبری