اخبار ورزشی

بازیکن استقلال ماندنی شد

یکی از بازیکنان حاضر در تمرین دیروز استقلال مگویان مدافع ارمنی بود. بازیکنی که پیش تر بحث هایی در مورد کنار گذاشتن او به گوش می رسید. نوشته بازیکن استقلال ماندنی شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

مدافع استقلال ماندنی شد

یکی از بازیکنان حاضر در تمرین دیروز استقلال مگویان مدافع ارمنی بود. بازیکنی که پیش تر بحث هایی در مورد کنار گذاشتن او به گوش می رسید.

حضور ابراهیمی با لباس شخصی، عکس یادگاری منتظری و رحمتی/نوازی، دیوید بکام شد، مصدومیت بازیکن جوان ابی‌ها+تصاویر

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ابی‌پوشان تهرانی امروز از ساعت 18 و 30 دقیقه در کمپ مرحوم ناصر حجازی حضور یافتند و تمرینات خود را دنبال کردند. * حدود هزار هوادار از نزدیک تمرینات استقلال را تماشا می‌کنند. * قبل از شروع تمرین منصوریان دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد. * پژمان منتظری بازیکن ملی‌پوش

ستاره ” استقلال ” امار فوق العاده ای بجا گذاشت!

هافبک تیم فوتبال استقلال در دو سال گذشته امار خوبی از خود به جای گذاشته است. نوشته ستاره ” استقلال ” امار فوق العاده ای بجا گذاشت! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

کری خوانی ” استقلال ” و ” پرسپولیس ” برای فصل جدید

استقلال و پرسپولیس دوباره یک فصل مهیج را شروع می‌کنند. فصل گذشته پرسپولیس با قدرت قهرمان رقابت‌های لیگ برتر شد و استقلال پس از انها به مقام نایب‌قهرمانی رسید. نوشته کری خوانی ” استقلال ” و ” پرسپولیس ” برای فصل جدید اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

استقلال اشتباه فصل گذشته در مورد ” علیمنصور ” را تکرار کرد؟ ؛ 3 بازیکن اولویت اول سرمربی ” استقلال ” پرسپولیسی شدند

استقلال امسال هم مثل سال گذشته بسیاری از اولویت های سرمربی را جذب نکرد هر چند این تیم ظاهرا در نقل و انتقالات بد عمل نکرده است. نوشته استقلال اشتباه فصل گذشته در مورد ” علیمنصور ” را تکرار کرد؟ ؛ 3 بازیکن اولویت اول سرمربی ” استقلال ” پرسپولیسی شدند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران |

سرمربی ” استقلال ” و باز هم سیاست رویافروشی در فصل جدید !

سرمربی استقلال هنوز چند هفته مانده به اغاز لیگ هفدهم نه تنها قول داده استقلال در دربی برابر پرسپولیس به برتری برسد، که قول قهرمانی را هم پیشاپیش به هواداران داد و عملا خود را زیر فشاری برده که احتمالا به ضرر او هم خواهد بود و شاید حتی در پیچ و خم‌های لیگ پیش رو منجر به برکناری‌اش شود. نوشته سرمربی ”

جدیدترین شکار منصوریان در راه استقلال ؛ جذابترین ستاره نقل و انتقالات

بازیکن فصل گذشته پرسپولیس برای حضور در استقلال از مسیولان این باشگاه فرصت خواست. نوشته جدیدترین شکار منصوریان در راه استقلال ؛ جذابترین ستاره نقل و انتقالات اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

دردسری جدید برای ” علیمنصور ” ؛ تیم ” استقلال ” جای خالی ندارد!

لیست بازیکنان بزرگسال استقلال پر شده یا هنوز یک جای خالی دارد؟ رسانه ها از پر بودن لیست 18 نفره بازیکنان بالای 23 سال می گویند درحالیکه اعضای کادر فنی به ویژه بهتاش فریبا خلاف این مطلب را می گوید. نوشته دردسری جدید برای ” علیمنصور ” ؛ تیم ” استقلال ” جای خالی ندارد! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزا

باشگاه ” استقلال ” مراقب باشد؛ لیگ هفدهم و دردسرهایی که ایجاد می شود

فعالیت باشگاه استقلال در هفته اخیر در بازار نقل و انتقالات باعث شد تا سوالاتی درباره چگونگی جذب بازیکنان جدید یا تمدید با ستاره‌های گرانقیمت توسط این تیم ایجاد شود. نوشته باشگاه ” استقلال ” مراقب باشد؛ لیگ هفدهم و دردسرهایی که ایجاد می شود اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootb

اخرین جزییات از خروجی های نقل و انتقالات باشگاه ” استقلال ” ، ابی هایی که رنگ باختند!

تیم فوتبال استقلال تا به این لحظه از نقل و انتقالات کمترین خروجی را نسبت به تیم های دیگر داشته است. نوشته اخرین جزییات از خروجی های نقل و انتقالات باشگاه ” استقلال ” ، ابی هایی که رنگ باختند! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

ترک بی سرو صدای ستاره های محبوب ” استقلال ” و ” پرسپولیس ” ؛ هواداران ناراحت از این گونه رفتار ، چه کسی مقصر است؟

خیلی از بازیکنان وقتی به تیم های بزرگی چون استقلال و پرسپولیس می ایند هیجانی می شوند، انها می خواهند همه جهات را داشته باشند و مصاحبه می کنند نوشته ترک بی سرو صدای ستاره های محبوب ” استقلال ” و ” پرسپولیس ” ؛ هواداران ناراحت از این گونه رفتار ، چه کسی مقصر است؟ اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فو

زمینه حضور قلعه‌نویی در استقلال مهیا می شود؟!

با حضور محمدحسین قریب در هیات مدیره استقلال گمانه‌زنی‌هایی انجام شد مبنی بر اینکه شاید در اینده قریب به جای افتخاری مدیرعامل شود و کم‌کم (مثلاً ابتدای فصل اینده) زمینه حضور امیر قلعه‌نویی در استقلال فراهم شود.

استقلال اشتباه فصل گذشته در مورد منصوریان را تکرار کرد؟/ 3 بازیکن اولویت اول منصوریان پرسپولیسی شدند

نوشته استقلال اشتباه فصل گذشته در مورد منصوریان را تکرار کرد؟/ 3 بازیکن اولویت اول منصوریان پرسپولیسی شدند اولین بار در تراختور دات کام پدیدار شد.

رضاییان از استقلال فرصت خواست

بازیکن فصل گذشته پرسپولیس برای حضور در استقلال از مسیولان این باشگاه فرصت خواست.