اخبار ورزشی

دستور بازگشت بازیکن ” استقلال ” به تیم سابق صادر شد

مسیولان باشگاه نفت تهران به بازیکن این تیم که به صورت قرضی به استقلال رفته بود عنوان کردند که او باید فصل اینده در نفت بازی کند. نوشته دستور بازگشت بازیکن ” استقلال ” به تیم سابق صادر شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

2 ماه دردسرساز / مشکل احمد برای بازگشت

پرسپولیسی ها امید زیادی به بازگشت احمد نورالهی و حضورش در فهرست این تیم در فصل اینده دارند. اما مشکل بزرگ نورالهی به 5 ماه باقیمانده خدمت سربازی اوست. خدمت او البته با احتساب کسری ها، ابان ماه به پایان خواهد رسید و برای 5 ماه باقی مانده ابتدا سپاه

پانادیچ به ایران بازگشت

مربی دروازه‌بانان تیم پرسپولیس به ایران بازگشت.

پانادیچ به ایران بازگشت

مربی دروازه‌بانان تیم پرسپولیس به ایران بازگشت.

مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس از تعطیلات بازگشت

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال پرسپولیس به ایران برگشت. نوشته مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس از تعطیلات بازگشت اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

احتمال بازگشت ستاره سرخپوشان به فوتبال اسپانیا

زلاتان ابراهیموویچ که سابقه یک فصل بازی برای بارسلونا را در کارنامه دارد، ممکن است یک بار دیگر به لالیگا برگردد و این بار پیراهن اتلتیکو را بر تن کند. نوشته احتمال بازگشت ستاره سرخپوشان به فوتبال اسپانیا اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

ذوب اهن 26 تیر به ترکیه می‌رود/ بازگشت دو ملی‌پوش

تیم فوتبال ذوب اهن اصفهان در اواخر تیرماه در کشور ترکیه اردو برگزار می‌کند.

کوچ ستاره‌ها به خارج، بازگشت لژیونرها (گزارش)

پس از پایان لیگ شانزدهم 5 بازیکن برای ماجراجویی جدید به خارج از مرزهای کشور رفته اند و 3 بازیکن لژیونر نیز به تیم های داخلی پیوسته اند.

تک ماده فوتسال با بازگشت مردودی‌ها

مسیولان باشگاه دبیری تبریز با تصمیمی که گرفتند نه تنها چراغ یکی از پایگاه‌های فوتسال ایران را خاموش بلکه بلکه زمینه بازگشت تیم سقوط کننده را فراهم کردند.

بازگشت مدافع سابق طلایی پوشان به این تیم

مدافع سابق تیم فوتبال صنعت نفت ابادان بار دیگر لباس این تیم را برتن خواهد کرد. نوشته بازگشت مدافع سابق طلایی پوشان به این تیم اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

بازگشت بارسلونای B‌ به دسته دوم فوتبال اسپانیا با جنجال همراه شد

در شب صعود تیم دوم باشگاه بارسلونا به دسته دوم فوتبال اسپانیا، اتفاقاتی غیرمنتظره رخ داد.

دستور بازگشت مدافع استقلال به نفت

مسیولان باشگاه نفت تهران به بازیکن این تیم که به صورت قرضی به استقلال رفته بود عنوان کردند که او باید فصل اینده در نفت بازی کند.