اخبار ورزشی

افتخاری: فعالیت استقلال در نقل و انتقالات ادامه دارد

مدیرعامل استقلال می گوید بر اساس نیاز های کادرفنی فعالیت این تیم در نقل و انتقالات ادامه دارد.

خروجی های نقل و انتقالات استقلال؛ ابی هایی که رنگ باختند

تیم فوتبال استقلال تا به این لحظه از نقل و انتقالات کمترین خروجی را نسبت به تیم های دیگر داشته است.

اخرین جزییات از خروجی های نقل و انتقالات باشگاه ” استقلال ” ، ابی هایی که رنگ باختند!

تیم فوتبال استقلال تا به این لحظه از نقل و انتقالات کمترین خروجی را نسبت به تیم های دیگر داشته است. نوشته اخرین جزییات از خروجی های نقل و انتقالات باشگاه ” استقلال ” ، ابی هایی که رنگ باختند! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

جدیدترین شکار منصوریان در راه استقلال ؛ جذابترین ستاره نقل و انتقالات

بازیکن فصل گذشته پرسپولیس برای حضور در استقلال از مسیولان این باشگاه فرصت خواست. نوشته جدیدترین شکار منصوریان در راه استقلال ؛ جذابترین ستاره نقل و انتقالات اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

استقلال اشتباه فصل گذشته در مورد ” علیمنصور ” را تکرار کرد؟ ؛ 3 بازیکن اولویت اول سرمربی ” استقلال ” پرسپولیسی شدند

استقلال امسال هم مثل سال گذشته بسیاری از اولویت های سرمربی را جذب نکرد هر چند این تیم ظاهرا در نقل و انتقالات بد عمل نکرده است. نوشته استقلال اشتباه فصل گذشته در مورد ” علیمنصور ” را تکرار کرد؟ ؛ 3 بازیکن اولویت اول سرمربی ” استقلال ” پرسپولیسی شدند اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران |

باشگاه ” استقلال ” مراقب باشد؛ لیگ هفدهم و دردسرهایی که ایجاد می شود

فعالیت باشگاه استقلال در هفته اخیر در بازار نقل و انتقالات باعث شد تا سوالاتی درباره چگونگی جذب بازیکنان جدید یا تمدید با ستاره‌های گرانقیمت توسط این تیم ایجاد شود. نوشته باشگاه ” استقلال ” مراقب باشد؛ لیگ هفدهم و دردسرهایی که ایجاد می شود اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootb

وضعیت جالب بازیکنی که سرنوشت استقلال را تغییر داد!

عملکرد درخشان فرشید باقری در هفته های پایانی لیگ شانزدهم و همین طور لیگ قهرمانان اسیا وضعیت این بازیکن را در استقلال به طور کامل تغییر داد.

افتخاری: فعالیت استقلال در نقل و انتقالات ادامه دارد

مدیرعامل استقلال می گوید بر اساس نیاز های کادرفنی فعالیت این تیم در نقل و انتقالات ادامه دارد.

افتخاری: در نقل و انتقالات برنامه ریزی حساب شده‌ای داشتیم

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: خدا را شاکریم که برنامه ریزی یکی دو ماهه اخیر و حرکت هدفمند و منطقی در فصل نقل و انتقالات جواب داد و هواداران بدون نگرانی می توانند برای شروع فصل جدید لیگ برتر لحظه شماری کنند.

ترفند باشگاه ” استقلال ” برای ازاد کردن ستاره نقل و انتقالات

باشگاه استقلال ترفند جالبی برای ازاد کردن هافبک ازبکستانی به کار برده است. نوشته ترفند باشگاه ” استقلال ” برای ازاد کردن ستاره نقل و انتقالات اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

نوازی: استقلال همیشه مدعی کسب قهرمانی است/ افتخاری عملکرد خوبی در نقل و انتقالات داشت

سرمربی تیم فوتبال امید استقلال گفت که این تیم برای فصل اینده مدعی قهرمانی است.

بدون جنجال و هیاهو در نقل و انتقالات عمل کردیم

مدیرعامل باشگاه استقلال، گفت: از نظر من همه بازیکنان استقلال ستاره هستند و ضمن حفظ بازیکنان مورد نظر سرمربی، توانستیم ترکیبی از جوانان اینده دار و ملی پوش در تیم‌های ملی جوانان، امید و نیز بازیکنان با تجربه را به خدمت بگیریم.

خبر خوش افتخاری برای هواداران استقلال

مدیرعامل استقلال می گوید بر اساس نیاز های کادرفنی فعالیت این تیم در نقل و انتقالات ادامه دارد. نوشته خبر خوش افتخاری برای هواداران استقلال اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.

انتقال غیر منتظره بختیار و وضع نامشخص رضاییان و جباری؛/ اخبار و شایعات نقل و انتقالات ایران: 7 تیرماه

روزانه و تا پایان فعالیت رسمی باشگاه‌ها در نقل و انتقالات اخبار رسمی و شایعات مربوطه را در "ورزش سه" دنبال کنید.

این استقلال است که باید برای رامین رضاییان شرط بگذارد

اختصاصی ابی پوشان – رامین رضاییان در ابتدای نقل و انتقالات که از استقلال پیشنهاد دریافت کرد خواستار زمانی شد تا پیشنهادات اروپایی خود را بررسی کند , پیشنهاداتی که البته بیشتر مطبوعاتی بود و نه در واقعیت . بعد از بررسی پیشنهادات و نبود پیشنهاد قابل توجه مذاکرات طرفین جدی تر شد و حتی... نوشته این استق